Kayserı de fuhus çetesı

Kayseri’de 5 yıl önce Adana’dan gelip fuhuş çetesi kuran kadın, iş adamlarına ilişkiye girdikleri sırada çektiği görüntülerle şantaj yaptı.

Kayseri'de 5 yıl önce Adana'dan gelip fuhuş çetesi kuran kadın

Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde fuhuş sırasında iş adamlarının uygunsuz görüntülerini çekip, bu görüntülerle şantaj yaparak para sızdırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişiden, 2’si kadın, 4’ü tutuklandı.

FUHUŞ ÇETESİ İŞ ADAMLARINA UYGUNSUZ VİDEOLARIYLA ŞANTAJ YAPMIŞ

Yahyalı Cumhuriyet Başsavcılığı, ilçede çok sayıda iş adamı ve esnafa kumpas kurup, fuhuş sırasında uygunsuz görüntülerini çekerek, bu görüntülerle şantaj yapıp maddi menfaat sağlayan çeteye yönelik soruşturma başlattı.

KAYSERI

ÇETE LİDERİ KADIN VE 6 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI

Yaklaşık 10 aylık teknik ve fiziki takibin ardından Cumhuriyet Savcısı Emrullah Polat’ın talimatıyla harekete geçen polis ekipleri, Leyla B., Yılmaz Ü., Alpaslan Ü., İnci D., B.Ü., H.Ü. ve Y.Ü.’yü gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden çetenin lideri olduğu belirtilen Leyla B. ile Yılmaz Ü., Alpaslan Ü. ve İnci D. tutuklanırken, diğer 3 kişi ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

5 YIL ÖNCE ADANA’DAN GELMİŞ

Adana’dan 5 yıl önce gelip ilçeye yerleştiği belirtilen çete lideri Leyla B.’nin, kurduğu fuhuş çetesiyle iş adamı ve esnafı İsmet Mahallesi’ndeki bahçeli bir eve çağırıp, tuzaklarına düşürdükleri, bu kişilerin eve girip çıkarken ve içeride ilişki sırasında kamerayla kayda alıp, bu görüntülerle para sızdırdıkları belirlendi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir